burger
Телефон: +380 (94) 710-13-36
flag
flag
flag

Що таке квест?

Квест в реальності — це ваша персональна пригода, де ви стаєте героєм ( як у кіно, улюбленій книзі чи грі).

Ви у складі групи( зазвичай 2-4 чоловік), знаходитися у реальному приміщенні: інтер”ер та декорації створюють особливу атмосферу де вас чекають сюжет чи загадки, які вам буде потрібно вирішити.

Є несрашні квести

Є веселі квести і кумедні, яскраві та казкові. Квести «Пограбування турфірми» или «Печера Алладіна» цікаві та нестрашні. Для тих хто полюбляє полоскотати нерви є «Логово маньяка».

Не потрібно бути генієм

Квести це розвага, а не тест. Гравець, що відчуває труднощі у проходженні гри може отримати підказку. Рівень складності не головне, головне це зацікавленність. Мі редагуємо сюжети квестів і завдання, щоб інтерес не зникав.

Не потрібна підготовка

Квести розміщені в звичайних приміщеннях. не потрібно лазати чи десь порпатися. Наприклад, у нас це яскравий та веселий офіс турфірми, вам непотрібно спеціального одягу чи підготовки. Наш сюжет проходили діти від 4 років, вагітні жінки- у грі немає нічого лякаючого або якихось фізичних навантажнь.

Задача гравців

Вибрітися з кімнати або пройти сюжет за 60 хвилин.

Багато хто знайом зі словом квест ще з комп'ютерних ігор, но для квестів у реальності досвід не потрібен взагалі. В першу чергу це цікава пригода.

Для проходження квесту необхідно вирішити хитромудрі загадки або бути уважним до деталей. Кімната може містити докази, а також логічні елементи. Наприклад,, з'єднати одне з іншим та отримати ключ, що відчинить доступ до іншої загадки.

Можливо ві знайдете таємні двері до іншого приміщення. а можливо вам потрібно буде скористатися електроенергією,гравітацію, світло, все що забагнеться, для того щоб знайти спосіб вибратися.

VKE2E29